נעים מאוד… iLevel

שני סלמה, מייסדת iLevel

שוק מקדמי האתרים רווי כיום באנשים שמבטיחים לכם את המקום הראשון בגוגל. עד כמה שהמקום הראשון בגוגל חשוב, אנחנו ב-iLevel מתחייבים לכם עוד משהו נוסף שאחרים לא יעיזו– ליצור תנועת גולשים שגם יעשו את מה שתרצו באתר.

בהנחה שגם לך כבר ברור כי פחות חשוב שנציג את צוות העובדים שלנו, את ההכשרות שעברנו והניסיון אותו צברנו בעשור האחרון, חשוב לנו להציג אותנו דווקא דרך התוצאות שלנו.

בדיוק מסיבה זו, במקום שנספר על עצמנו, נניח ללקוחות שלנו לספר עלינו:

אני רוצה להודות לכם על האתר המדהים שהקמתם לי וכמובן על קידומו. כבעלת עסק בתחום הנומרולוגיה הקבלית ובחירת השם לתינוק, העבודה דישדשה, עעעעעעעעד שפגשתי אתכם.

הסבלנות, ההקשבה, מציאת פיתרון לכל בעיה שעלתה, האתר המקסים שנבנה והקידום, הביאו את העסק שלי למקום טוב למעלה. מילת המפתח: קידום האתר. אין מה להשוות בין כמות העבודה שהתקבלה ומתקבלת יום יום בעזרתך האדיבה והמקצועית, לפני הקידום ואחריו.

תודה מקרב לב על ההצלחה, היחס, המקצועיות, האדיבות, הרצינות וכדברי הרבי מלובביץ: "הסיבה שאני יכול לראות למרחקים נובעת מכך שאני עומד
על כתפי ענקים". תודה לך ענקית.

ורד אביגדול
נומרולוגיה קבלית
בחירת שם לתינוק
סוד האותיות

מזה 5 שנים חברת סחר עץ הרצליה, פונה לקהל לקוחותיה דרך ערוץ האינטרנט.
בשנים האחרונות הקידום באינטרנט בכלל וגוגל בפרט הפך למשימה לא פשוטה.
בתחומים רבים אף למשימה למקצוענים בלבד!

מזה כשנתיים חברת iLevel, ובראשה שני סלמה, מקדמת את אתר החברה והמותג "סחר עץ הרצליה" בצורה מקצועית ביותר. כמות הגולשים באתר עלתה ב-166% ובהתאם עלו גם מספר הפניות של הלקוחות וכמובן גם כמות הלקוחות החדשים.

שני, תודה רבה בשם חברתנו, ותמשיכי בעבודתך הנאמנה.

מארק קוסובסקי
סחר עץ הרצליה

מאז ש iLevel  החלה לקדם את האתר שלי הגעתי תוך זמן קצר למיקומים ראשונים בגוגל על מונחים תחרותיים ביותר, העסק שלי תפס תאוצה, הטלפון לא הפסיק לצלצל והלקוחות פשוט החלו לזרום.

מעבר לאשפית בקידום אתרים שני היא בחורה מקסימה ונעימה שכיף לעבוד איתה. כשעובדים עם שני הדבר הראשון שרואים הוא שבאמת אכפת לה מהעסק שהיא מקדמת ומהאדם שעומד מאחוריו ושהיא עושה את העבודה בכיף, מכל הלב ובאהבה (ונהנית מכל רגע).

היא אמינה, מקצועית ובעלת ניסיון רב, מילה שלה זאת מילה ואני תמיד יודע שאפשר לסמוך עליה בעיניים עצומות שתעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר ויותר טוב מכל אחד אחר בתחום קידום האתרים. הבחורה פשוט תותחית וגם אם היו משלמים לי לא הייתי מחליף אותה תמורת שום הון שבעולם. במשפט אחד שמסכם את הכל- יש לה את זה !

אייל ליבנה,
קליניקה לרופאה משלימה

ואם בכל זאת תרצו רקע בקצרה:

חברת iLevel הוקמה בשנת 2008 על ידי אנשי מקצוע בעלי ניסיון בקידום אתרים ובשיווק באינטרנט על מנת לתת מענה לנושא הכי דחוף לבעלי עסקים באינטרנט – הבאת לקוחות לכל מי  שרוצה להגדיל את מאגר הלקוחות שלו וכמובן את תזרים המזומנים.

קידום אתרים כבר לא מאתגר אותנו. האתגר שמוביל אותנו בעבודה עם כל הלקוחות שלנו הוא לדאוג שירוויחו יותר כסף. בשביל לעשות את זה אנחנו פועלים בשני מישורים – הבאת גולשים חדשים לאתר כל הזמן ובניית מסלול פסיכולוגי נכון שיביא אותם לבצע את מה שהם אמורים באתר.

עכשיו, נשאר לשאול רק שאלה אחת:


* פשוט בחרו בתשובה הכי נכונה לגביכם.

* אין כאן שום קאץ'.

אנחנו מאמינים שלפני שאנחנו מתחילים לעבוד ביחד
יש לך קודם כל זכות להתרשם מהעבודה שלנו על חשבונינו.

יש להקליד את הכתובת של האתר שלך בתיבה
המופיעה מטה וללחוץ על "שלב הבא".


במידה ומדובר ביותר ממילת חיפוש אחת,
יש להפריד את המילים בפסיק.


מיד לאחר שיוזנו הפרטים בצד שמאל, נוכל להתחיל להתקדם ביחד אל המקום אשר תמיד רצית להגיע אליו.

עם שליחת הטופס נשלח לך דו"ח קידום רווחים בחינם, אשר יהיה הצעד הראשון במסע אל עבר שילוש (3X) הרווחים שלך.