מה זה קידום רווחים?

קידום רווחים iLevelקידום רווחים זהו תחום שאנו ב-iLevel מנסים לקדם בארץ. בשיטות השיווק הקונבנציונאליות מתמקדים במונחים כלליים כמו מיתוג או חשיפות. מונחים שבשורה התחתונה לא מרמזות כלום על הצלחת העסק או פעולת השיווק. אפילו בקידום אתרים באינטרנט מתמקדים בנתון אשר יכול להיות שולי והוא המיקום בגוגל.

בקידום רווחים באינטרנט, אנחנו פחות מתעניינים במונחים הכלליים הללו אלא יותר מתמקדים ברווחים של העסק שלך. לשם הדוגמא: בקמפיין פרסומי קלאסי המטרות אשר יוצבו יהיו להגיע ל100,000 חשיפות בחודש, להגיע למקום 3 בגוגל, וכו'… אנחנו ב-iLevel מעדיפים להתמקד ברווחים אשר העסק עשוי לייצר.

מה כולל קידום רווחים?

למעשה, קידום רווחים זהו לא בדיוק תחום בעולם השיווק באינטרנט אלא יותר דרך אחרת להסתכל על עולם השיווק באינטרנט. לכן, מאחר וזוהי אינה הגדרה מוחשית, לכל עסק ניתן לתפור פתרון קידום רווחים פרטני אשר ישרת את העסק בצורה הטובה ביותר. בקמפיין קידום רווחים, אנו מתמקדים ב-2 כיווני פעולה:

  1. הגדלת תנועת האנשים לאתרך – לאחר ביצוע מחקר מקיף אודות החברה שלך, אנחנו נתאים מקורות פרסום ותנועה במיוחד לממצאים. מקורות התנועה עשוים לכלול (אך לא מוגבלים ל…) קידום אתרים בגוגל (אנחנו נעזור לך להיות ראשון בגוגל), קידום ממומן בגוגל, שיווק ברשתות חברתיות ובפייסבוק וגם יחסי ציבור בעיתונות. לכל מקור תנועה יש את היתרונות והחסרונות שלו ואנחנו נדע להתאים לך לפי מה שחשוב לך.
  2. הגדלת כמות הלקוחות מהתנועה הקיימת – בשלב הזה, אנחנו מבצעים תהליך אשר נקרא "שיפור המרות". בואו נניח כי נכון לעכשיו, על כל 100 מבקרים באתר, 5 מבקרים הופכים ללקוחות. דמיינו לעצמכם מה היה קורה עם מתוך 100 מבקרים 10 מבקרים היו הופכים ללקוחות. ממחקרים שנעשו ברחבי העולם ובמעבדות הצנועות שלנו, מצאנו כי אפילו השינוי הקטן ביותר במילה השולית ביותר עשוי להוביל לשינוי ביחסי ההמרה ללקוחות. אנחנו ב-iLevel יודעים למצוא את הפרטים הקטנים הללו אשר יביאו לשינויים הגבוהים ביותר.

איך מתחילים?

כמו בכל דבר שרוצים להצליח בחיים, חשוב קודם כל להחליט איפה אנחנו עומדים? חשוב קודם כל לאפיין, מה יש לנו ביד כרגע? מהם היתרונות שלנו ומהם החסרונות שלנו? לאחר שנייצר דו"ח כזה שיצייר לנו את המפה הגדולה על השולחן הגיע הזמן שנתחיל לצעוד בה ולקדם את הרווחים שלנו.

לכן, בתור התחלה אנחנו ממליצים לכם, לדרוש את הדו"ח קידום רווחים החינמי אשר מגיע לכם מאיתנו:


* פשוט בחרו בתשובה הכי נכונה לגביכם.

* אין כאן שום קאץ'.

אנחנו מאמינים שלפני שאנחנו מתחילים לעבוד ביחד
יש לך קודם כל זכות להתרשם מהעבודה שלנו על חשבונינו.

יש להקליד את הכתובת של האתר שלך בתיבה
המופיעה מטה וללחוץ על "שלב הבא".


במידה ומדובר ביותר ממילת חיפוש אחת,
יש להפריד את המילים בפסיק.


מיד לאחר שיוזנו הפרטים בצד שמאל, נוכל להתחיל להתקדם ביחד אל המקום אשר תמיד רצית להגיע אליו.

עם שליחת הטופס נשלח לך דו"ח קידום רווחים בחינם, אשר יהיה הצעד הראשון במסע אל עבר שילוש (3X) הרווחים שלך.