ייעוץ קידום אתרים

ייעוץ קידום אתריםבעלי עסקים רבים מחפשים ייעוץ קידום אתרים. בעלי העסקים הללו רוצים שמישהו יסביר להם איך להיות ראשון בגוגל. אם אתה, אחד מבעלי העסקים הללו, אתה ודאי מבין עד כמה קבלת יעוץ בקידום אתרים ממומחה אמיתי יכול להזניק אותך למעלה. אתה בטח יודע, שלהיות ראשון בגוגל אומר הרבה יותר לקוחות לעסק שלך. אך האם אתה יודע מה הסכנות של קבלת ייעוץ קידום אתרים?

הסכנות ב-ייעוץ קידום אתרים

כמו בכל תחום בחיים גם כשמחפשים ייעוץ קידום אתרים, יכולים להתקל בשרלטנים. בניגוד לאותם תחומי החיים בהם הכל ניתן לתיקון, בקידום אתרים ישנם דברים בלתי הפיכים. ישנם מקרים בהם בעל העסק המסכן, מקבל עונש לא להיות אפילו ב-10 העמודים הראשונים בגוגל למשך תקופת זמן מסויימת. אך המקרים האלה הם נדירים מאוד ולכן אני לא אתמקד בהם כרגע.

הנזק הנפוץ ביותר בו אנו נתקלים הוא בניית אתר שגויה. תהליך הקידום אתרים מתחיל עוד כשהאתר בחיתוליו. עוד בשלב שאין אתר. לקוחות רבים מגיעים אלינו, לאחר שהשקיעו עשרות אלפי שקלים והרבה אהבה באתר (הבייבי) שלהם. הם רק רוצים להביא עוד לקוחות לעסק שלהם. הם לא כל כך מבינים כיצד באמת צריך לבנות אתר. הבעיה היא, שהם מגיעים אלינו במצב שהאתר בלתי אפשרי לקידום וזאת בגלל שלא פנו ל-ייעוץ קידום אתרים עוד טרם בניית האתר.

ייעוץ קידום אתרים זה שער לשיווק באינטרנט

בעידן של היום, כשהאינטרנט היא במת המסחר המרכזית בעולם, קידום אתרים מהווה את שער הכניסה לבמה הזו. קידום אתרים זה כבר מזמן לא "להיות ראשון בגוגל". זה הרבה מעבר לכך. יועץ קידום אתרים, הוא כבר מזמן לא "סתם" מקדם אתרים. יועץ קידום אתרים הוא איש השיווק שלך באינטרנט. הוא מנהיג שלך בעולם הדיגיטאלי…

כשבונים אתר אינטרנט, לפעמים עשויים להתקל בעיצוב יפה. העיצוב יהיה יצירת אומנות. יצירת אומנות, עם חיסרון אחד. החיסרון יהיה שהיצירת אומנות הזו לא מוכרת. תחשבו על פרסומות בטלוויזיה. קרה לך פעם, שישבת מול פרסומת בטלוויזיה ואמרת לעצמך "זה לא זה", "מי השקיע על הדבר הזה כסף?". את כל השאלות הללו שאלת למרות שהושקע כסף רב בפרסומת. האם היית רוצה שהאתר שלך יגיע למצב כזה? שאנשים יכנסו לאתר ויגידו לעצמם "האתר הזה יפה, וזה הכל. מי השקיע כסף באתר כזה?".

על מנת להמנע מהמצבים הלא נעימים הללו, בהם אתה מחפש ייעוץ קידום אתרים כשאתה רוצה להיות ראשון בגוגל. אז, ברגע שהכי לא ציפית לו, יועצי הקידום אתרים הכי טובים אומרים לך שזה בלתי אפשרי. הם אומרים לך שאתה אתה צריך אתר חדש (אחרי שהשקעת עליו עשרות אלפי שקלים). ייעוץ קידום אתרים מבעוד מועד יפתור לך את הבעיה הזו.

מה יותר טוב מייעוץ קידום אתרים?

במידה וכבר בנו לך את האתר, עליך ליצור קשר עם יועץ קידום אתרים בהקדם האפשרי. יועץ קידום האתרים יהיה איש השיווק שלך באינטרנט. הבנאדם שייקח אותך יד-ביד ויזניק אותך למעלה ברחבי האינטרנט. אבל רגע, יש כאן קאץ'… יש משהו יותר טוב מקידום אתרים. קוראים לזה קידום רווחים.

קידום רווחים, הינו ענף חדש אותו iLevel מובילה. קידום רווחים לא מתמקדת בתוצאות שלך בגוגל, אלא ברווחים שלך. אנחנו ב-iLevel דואגים להגדיל לך את הדבר החשוב באמת, את הרווחים האינטרנטיים שלך. אנחנו מתאימים לך פתרון כולל ומושלם של ייעוץ קידום אתרים, ייעוץ פרסום בפייסבוק ועוד כל מיני טרנדים חדשים בעולם השיווק באינטרנט.

במידה ואתה מרגיש שאתה מוכן להעלות דרגה בנוכחות האינטרנטית שלך, הגיע הזמן שגם אתה תקבל דו"ח קידום רווחים בחינם!


* פשוט בחרו בתשובה הכי נכונה לגביכם.

* אין כאן שום קאץ'.

אנחנו מאמינים שלפני שאנחנו מתחילים לעבוד ביחד
יש לך קודם כל זכות להתרשם מהעבודה שלנו על חשבונינו.

יש להקליד את הכתובת של האתר שלך בתיבה
המופיעה מטה וללחוץ על "שלב הבא".


במידה ומדובר ביותר ממילת חיפוש אחת,
יש להפריד את המילים בפסיק.


מיד לאחר שיוזנו הפרטים בצד שמאל, נוכל להתחיל להתקדם ביחד אל המקום אשר תמיד רצית להגיע אליו.

עם שליחת הטופס נשלח לך דו"ח קידום רווחים בחינם, אשר יהיה הצעד הראשון במסע אל עבר שילוש (3X) הרווחים שלך.